Спеціальні потреби

У Бангладеш закінчуються пошуки жертв обвалу будинку


Органи влади в Бангладеш повідомили, що вони готові закінчити пошуки жертв обвалу будинку, що стався минулого місяця і в результаті якого загинуло 1127 людей.

Генерал армії Сіддікул Алам заявив, що війська закінчать пошуки до вівторка. Протягом кількох днів вони шукали в надії знайти когось живим під уламками будинку. У п’ятницю робітники врятували жінку, яка 17 днів провела під руїнами швейної фабрики. Робітники пошукової бригади вже раніше втратили надію, що їм вдасться знайти когось живим.

В неділю уряд повідомив про плани збільшити мінімальну зарплату робітниць швейної промисловості. Це зроблено у відповідь на протести, пов’язані з минуломісячною катастрофою.

Катастрофа, що сталася 24 квітня недалеко Дакки, викликала кількаденні протести робітниць швейної промисловості з приводу низької зарплати та поганих умов праці.

У зв’язку з катастрофою органи влади заарештували щонайменше дев’ять осіб.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG