Спеціальні потреби

Збільшується кількість жертв обвалу будинку в Бангладеш


У Бангладеш поліція заарештувала інженера, який уперше звернув увагу на тріщини у восьмиповерховому будинку, що обвалився минулого тижня. В будинку, серед іншого, було кілька швейних фабрик. У результаті обвалу загинуло понад 500 людей.

Інженер Абдур Раззак Хан повідомив про тріщини в будинку за день до його обвалу. Поліція твердить, що вона заарештувала його з уваги на роль, яку він відіграв у первісному будівництві комплексу. Це вже дев’ята особа, яку заарештовано з часу обвалу будинку 24 квітня. Серед затриманих є власник будинку, власники кількох швейних фабрик та інженери, відповідальні за будівництво.

У п’ятницю поліція заявила, що кількість жертв становить уже 501. Протягом ночі з-під руїн витягнули ще кількох загиблих.

У четвер відновила працю текстильна промисловість країни. Її було зупинено на тиждень після катастрофи в Дацці. Також у четвер тимчасово заборонено виконувати обов’язки меру передмістя Дакки – Савара.

Згідно з повідомленнями, ще невідома доля приблизно 150 людей, які в момент катастрофи були в будинку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG