Спеціальні потреби

Тривають пошуки біженців, які розбились на кораблі біля Австралії


У п’ятницю рятувальники продовжили пошукові роботи біля австралійського острова Різдва в Індійському океані, де розбилося судно, переповнене біженцями.

На прес-конференції у четвер прем'єр-міністр Австралія Джулія Ґіллард зазначила, що на судні перебувало майже 200 осіб, які плили на Австралійський континент у пошуках притулку.

За словами офіційних представників Австралії, після аварії вдалося врятувати щонайменше 109 осіб, яких було доставлено в слідчий ізолятор на острові Різдва. Міністр внутрішніх справ Джейсон Клер сказав, що майже 90 осіб вважають зниклими безвісти, втім все ще залишаються шанси знайти їх живими.

Австралія стала одним з головних місць, де шукають притулку біженці з Афганістану, Іраку і Шрі-Ланки.

У грудні 2010-го року у подібній катастрофі загинуло близько 50 біженців, після того як їхній дерев'яний човен розбився біля скелястих берегів острова Різдва.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG