Спеціальні потреби

Внаслідок нападу на готель в Афганістані загинуло 20 людей


За повідомленням влади Афганістану, в результаті нападу на готель Spozhmai у зоні відпочинку на березі озера поблизу Кабула, загинуло щонайменше 20 людей.

Відповідальність за облогу готелю, яка тривала 12 годин, взяв на себе екстремістський рух Талібан, який звинуватив багатих іноземців та афганців у проведенні "диких вечірок" у готелі, у проституції, споживанні алкоголю та в інших діях, які забороняються ісламом.

За даними афганської поліції, у ході операції звільнення готелю загинуло 16 мирних громадян, троє охоронців та один поліцейський.

Пізно ввечері у четвер п’ять талібів, озброєних гранатометами та начиненими вибухівкою жилетами, штурмували готель, вбиваючи охоронців. Відтак вони почали стріляти в гостей, які вечеряли.

Бойовики захопили кількох заручників, включно з жінками і дітьми. Під час нападу, в готелі перебувало щонайменше 250 людей. Щоб врятуватись від нападників, деякі гості вистрибували з вікон.

Афганським силам безпеки вдалося звільнити понад 40 заручників. Облога закінчилася загибеллю останнього нападника.

Виманити талібів з готелю та звільнити заручників намагались не лише сили безпеки Афганістану, але й військовики НАТО, які долучилась до операції своїми бойовими вертольотами.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG