Спеціальні потреби

АТО триватиме до знищення усіх терористів – Ярема


Helicopter
Helicopter
Антитерористична операція проводитиметься на сході України до повного знищення бойовиків, заявив перший віце-прем’єр-міністр Віталій Ярема.

«Ми проводитимемо ці операції, доки на території України не залишиться жодного терориста», – заявив він сьогодні на засіданні Кабміну.

Ярема нагадав, що під час виборів 25 травня активна фаза антитерористичної операції не проводилася, проте наразі вона знову розпочалася. «Вчора ви бачили її результати», – сказав перший віце-прем’єр.

Водночас він не зміг назвати точну тривалість антитерористичної операції.

Відповідаючи на запитання про ситуацію навколо донецького аеропорту, Ярема повідомив, що на місце виїхали слідчі та вивчають ситуацію, рахують загиблих.

У понеділок сили антитерористичної операції повернули контроль над міжнародним аеропортом Донецька. Цей об’єкт вранці 26 травня був захоплений озброєними бойовиками, серед яких «основну частину складали представники інших держав», твердять українські силовики. Місцеві засоби інформації повідомляють з Донецька, що внаслідок авіаційних ударів Збройних сил України є значна кількість загиблих з боку озброєних сепаратистів.
Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG