Спеціальні потреби

В Афганістані нападник-смертник атакував солдатів НАТО


В Афганістані нападник-смертник атакував солдатів НАТО
В Афганістані нападник-смертник атакував солдатів НАТО

Поліція у південному районі Афганістану повідомила, що в місті Кандагар нападник-смертник підірвав вибухівку та що серед жертв, можливо, є американські військовослужбовці.

Вибух стався в понеділок на митниці під час відвідин американських військовослужбовців. Місцеві офіційні особи кажуть, що серед убитих був афганський перекладач та що невідома кількість солдатів – можливо, американців – загинула або була поранена. Проте альянс НАТО не підтвердив повідомлення про смертні випадки.

Кандагар відомий як опорний пункт Талібану на півдні країни.

В окремому інциденті в південному Афганістані в результаті вибуху саморобної міни загинув військовослужбовець НАТО. Докладного місця інциденту та національності військовослужбовця не подано.

За повідомленням поліції, невідомі нападники вбили губернатора району Бак у провінції Хост. Офіційні особи кажуть, що нападники застрелили Саїда Мохаммада в час, коли він їхав на роботу.

За повідомленням НАТО, під час бойової операції в південній провінції Гельманд загинуло дитина. За повідомленням солдати міжнародної коаліції знайшли тіло дитини в районі перебування повстанців, яких обстрілювали солдати. Коаліційні солдати висловили «глибокий жаль з приводу цього інциденту».

XS
SM
MD
LG