Спеціальні потреби

Олланд повідомив про дострокове виведення французьких військ з Афганістану


Президент Франції Франсуа Олланд повідомив, що він планує до кінця цього року вивести з Афганістану всі бойові частини, разом дві тисячі військововслужбовців, але що й далі підтримуватиме цю країну.

Під час неоголошених раніше відвідин Афганістану у п’ятницю Олланд сказав, що приблизно 1300 інших солдатів залишиться в Афганістані, щоб надавати підтримку афганським силам безпеки і забезпечити військову техніку.

Новообраний французький лідер сказав, що раніше плановане виведення військ відбуватиметься у тісній співпраці з афганським урядом і союзниками з НАТО.

Президент Олланд зробив цю заяву після зустрічі в Кабулі з президентом Афганістану Гамідом Карзаєм. На спільній прес-конференції французький лідер сказав, що його країна і далі втримуватиме свою присутність в Афганістані, але в іншій ролі – зосереджуючись на цивільному фронті.

На початку дня Олланд зустрівся з французькими військововослужбовцями на базі в районі Ніджраб у східній провінції Капіса. Він подякував військовим за їх службу і сказав, що будь-яке виведення військ відбуватиметься у тісній співпраці із союзниками з НАТО.

Під час президентської кампанії Олланд обіцяв вивести французькі війська з Афганістану до кінця 2013 року, тобто на рік раніше, ніж це планував зробити його попередник Ніколя Саркозі. В Афганістані перебуває приблизно 3300 французьких військовослужбовців.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG