Спеціальні потреби

В Українi знову вiдновилася кампанiя - 2004-12-10


Київ – 9 грудня. Кандидати в президенти України відновили передвиборчу кампанію. Втiм Вiктор Янукович та Вiктор Ющенко внесли в неї значні корективи.

Обидва кандидати в президенти відновили передвиборчу кампанію. Віктор Янукович після виходу у відпустку почав її з Донеччини. Він відвідав шахти і зустрівся із гірниками. Як він сказав місцевим журналістам – для того, щоб зарядитися енергією.

Загалом Віктор Янукович став набагато рідше з'являтися у телевізійних новинах. Очевидно далося взнаки, що він змушений був підти у відпустку з посади прем`єра. Значно оновлена команда кандидата, від якої відійшли багато колишніх чільних діячів, поки що не спромоглася створювати значну кількість інформаційних приводів.

Новий голова його штабу – Тарас Чорновіл - каже, що намагатиметься зруйнувати імідж Януковича як кандидата від влади. Це йому дуже шкодить, вважає Чорновіл. Дійсно прем`єр постійно повторює, що він кандидат від 15 мільйонів громадян, які віддали за нього голоси. Так само із вуст самого Януковича та Чорновола звучать критичні заяви на адресу Леоніда Кучми, який начебто підтримує іншого кандидата – Віктора Ющенка. Остання заява кандидата – про несправедливість формування ЦВК, куди не потрапили його представники.

Ці заяви у штабі лідера коаліції Сила народу називають безпідставними. Олександр Зінченко, переконаний, що змінити імідж кандидата від влади за два тижні до виборів пану Януковичу не вдасться:

«В третій тур в`їжджає, як царевна-лягушка. Є п`ять років нищення демократії в Донецьку, є два роки роботи в уряді. Ввійти в третій тур (Януковичу) біленьким і пухнастим не вдасться. Народ у нас абсолютно чітко розуміє, читає».

Зінченко заперечив, що опозиція досягла домовленостей про підтримку із Леонідом Кучмою. Він каже, що розраховують лише на свої сили та підтримку партнерів із коаліції – структур Олександра Мороза, Юлії Тимошенко та Анатолія Кінаха. Пан Зінченко повідомив про повне відновлення роботи свого штабу та його регіональних підрозділів. Пріорітетними регіонами для роботи будуть східна та південна Україна, де Ющенка намагалися представити як фашиста, якого підтримують Сполучені Штати. В штабі Ющенка сподіваються - в разі проведення успішної кампанії, їх опонент зможе набрати лише близько чверті голосів виборців.

Найсерйознішою загрозою в штабі Ющенка вважають можливість зриву виборів. Зінченко каже, що мають дані, що такий варіант готується опонентами. Тому серйозно готуються до правового захисту результатів голосування.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG