Спеціальні потреби

Держдепартамент США, Джон Керрi про ситуацiю в Українi - 2004-10-25


Вашингтон - 25 жовтня. Сполучені Штати занепоєні деякими повідомленнями, що надходять з України, і пильно стежать за передвиборчою кампанією, яка там проходить. Про це заявив учора представник Державного департаменту США Адам Ерелi на прохання журналістів прокоментувати нарікання української опозиції на утиски проти неї з боку влади, як також повідомлення про фінансове втручання Росії в українську виборчу кампанію. Прямо не коментуючи повідомлень, Ерелi заявив, що Держдепартамент уже сказав своє слово з приводу українських виборів, додаючи лише, що США занепокоєні повідомленнями, які надходять, і що вони ставляться до них серйозно.

Нагадаємо, Держдепартамент США 14 жовтня видав заяву, в якій висловив «глибоке розчарування» перебігом передвиборчої кампанії в Україні. В документі, серед іншого, застерігалося про можливість перегляду відносин США з українською владою, якщо вона спробує сфальсифікувати результат президентських виборів.

Майже водночас з Держдепартаментом занепокоєння ситуацією в Україні висловив також кандидат у президенти США від Демократичної партiї Джон Керрi. Він сказав про це в інтерв’ю польській «Газеті виборчій».

Керрi ще 21 вересня видав спецiальну заяву, в якiй висловив стурбованiсть демократичнiстю українських виборiв.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG