Спеціальні потреби

Замах на життя Януковича? - 2004-09-24


Київ - 24 вересня. На прем`єра Януковича вчинено замах – заявляє його штаб. В Івано–Франківську у Януковича кидали яйця, та, як твердить його прес-секретарка, тверді предмети. В результаті прем`єр та кандидат в Президенти потрапив до лікарні.

Події розвивалися так. Вранці в Івано-Франківську прем`єр Янукович приїхав на зустріч до університету імені Стефаника. Після того, як він вийшов з автобуса, в нього полетіли яйця. Янукович впав і охоронник переніс його в авто. Прем`єра повезли в лікарню, відразу в реанімаційне відділення. Його прес-секретарка Ганна Герман заявила, що йому не дозволяють вставати і сказала, що Януковича поранили не яйцем, а тупим предметом. До того ж люди з Нашої України.

В Нашій Україні зреагували досить оперативно і заявили, що того, хто кидав у прем`єра ніхто з прихильників Ющенка, що були біля університету, не знає. Штаб Ющенка офіційно заявив, що це –брудна технологія влади.

Міцілія протягом дня подавала суперечливу інформацію. Спочатку агенція Інтерфакс Україна з посиланням на МВС повідомила, що кидали в Януковича лише яйцями. Пізніше цю інформацію спростували. Тепер міліція твердить, що вже знає попередні обставини замаху. За офіційною версією, студент Дмитро Романюк запустив у прем`єра декілька твердих предметів, можливо, пристрій від відеокамери. Вони влучили у живіт та голову Януковича. Студент ніби то вже зізнався, що є прихильником Ющенка і не хотів, аби Янукович став Президентом. Міліція порушила кримінальну справу, але не за статею – замах на життя державного діяча. А за статтею – хуліганство. Розслідування триває.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG