Спеціальні потреби

Останнi виборчi новини - 2004-08-23


Київ – 20 серпня. Вiктор Ющенко закликає надіслати на президентські вибори якомога більше міжнародних спостерігачів. Дмитро Корчинський заявляє, що влада перешкоджає його агітаторам збирати підписи, а Вiктор Янукович відкриває офіційну інтернет-сторінку своєї кампанії.

Кандидат в президенти, лідер партії «Братство», Дмитро Корчинський, більш відомий як колишній ведучий програми «Проте», заявляє, що зібрав понад 130 тисяч підписів на свою підтримку. Однак він скаржиться, що місцева влада перешкоджає його агітаторам. Не зважаючи на це, кандидат переконаний, що збере необхідні півмільйона підписів.

Втім соціологічні опитування показують, що шанси Корчинського на перемогу в цих виборах є мінімальними. Багато експертів називають його технологічним кандидатом, завданням якого – критикувати Віктора Ющенка. Сам Корчинський, не приховує, що мета його виборчої кампанії не допустити обрання саме цього суперника.

«Непотрібно воювати із усім світом – на два боки. Потрібно воювати із кимось одним. Ворог у нас визначений – і він одни. Його підтримують американські імперіалісти і українські бюрократи. Проти нього ми воюємо на сьогоднішній день».

Сам же Ющенко у п`ятницю в Криму зустрівся із делегацією американських сенаторів. Як повідомляє прес-служба кандидата, він проінформував їх про численні випадки застосування українською владою адміністративного ресурсу під час виборчої кампанії. Відтак закликав уряди інших країн та міжнародні організації надіслати в Україну якомога більшу кількість спостерігачів. Ющенко вважає, що міжнародні спостерігачі можуть відіграти помітну роль для попередження фальсифікації результатів виборів.

А штаб іншого претендента на президентське крісло Віктора Януковича відкрив у п`ятницю офіційну інтернет-сторінку свого кандидата. На ній будуть розміщуватися матеріали про всі події, пов`язані із його участю у передвиборчих перегонах. Керівник виборчого штабу Сергій Тігіпко повідомив про початок другого етапу кампанії кандидата. Зміниться характер поїздок Януковича, він більше зутстрічатиметься із простими людьми, братиме участь у мітингах та дискусіях у прямому ефірі. Тим часом коаліція організацій, які висунули премєр-міністра кандидатом у президенти зазнала втрат. Про вихід із неї заявила Партія «Русский блок» та Російський Рух України.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG