Спеціальні потреби

Черговий арешт керiвникiв компанiї «Воля-Кабель» - 2004-08-23


Київ – 20 серпня. Сьогоднi стало відомо про новий арешт керівництва компанії “Воля-Кабель”. Ввечері 18 серпня було затримано директора компанії Сергія Бойка та головного бухгалтера Лесю Киселевську. Їх звинувачують в ухилянні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Це вже другий арешт керівників компанії. Вперше директора найбільшого оператора кабельних мереж Києва "Воля-Кабель" Сергія Бойка та його заступника Валерія Салямова було затримано наприкінці червня цього року. Їх звинувачували у поширенні порнографічної продукції і діяльності з порушенням ліцензійних умов. Проте юристи компанії наполягали, що кримінальні справи проти “Волі” порушили після того, як вона почала трансляцію парламентського каналу, та опозиційного 5-го каналу. Пізніше керівників компанії було звільнено, а справу передано до суду. Тепер директора кампанії Сергія Бойка та головного бухгалтера Лесю Киселевську звинувачують в ухилянні від сплати податків. Факт їх затримання підтвердив заступник директора “Волі” Костянтин Грицак:

«Факт затримання підтверджуємо. Вони були затримані 18-го числа по новій кримінальній справі, яка була порушена буквально за декілька годин перед тим. Це нова стаття по обвинуваченню в ухиленні від сплати податків. Справа порушена на підставі довідки Податкової Адміністрації Дніпровського району. Якоїсь там довідки. І їх було затримано».

За інформацією прес-служби компанії, під час затримання у бухгалтера Лесі Киселевської стався гіпертонічний криз, було викликано лікарів швидкої допомоги, які повідомили, що хвора повинна бути негайно госпіталізована. Незважаючи на це, керівник слідчої групи дав наказ здійснити затримання, керівників "Волі-Кабель" доставили в ізолятор тимчасового утримання на Подолі, де вони зараз і перебувають. Заступник директора “Волі-Кабель” Костянтин Грицак каже, що дії податкової міліції вже оскаржені у суді:

«Всі ці дії звичайно оскаржуються. Вже оскаржені до суду, тому що порушена кримінальна справа є абсолютно безпідставна. Мало того, що це на підставі якоїсь довідки невідомого походження, там були неправильні висновки зроблені, по-перше. По-друге затримання є абсолютно безпідставним. У протоколі затримання нічого не сказано ні про підстави, ні про мотиви затримання».

Адвокати затриманих також вважають, що керівників “Волі-Кабель” було затримано безпідставно і з грубими порушеннями законодавства. А прокуратура поки що не надає жодних коментарів з цього приводу.

XS
SM
MD
LG