Спеціальні потреби

Сумськi студенти наразi припиняють похiд на Київ - 2004-08-13


Київ – 12 серпня. Сумські студенти, які протестують проти об’єднання університетів, вирішили призупинити піший похід на Київ. Про це вони сьогодні повідомили на прес-конференції в українській столиці. Тим часом з’явилися повідомлення, що акції протесту готують і прихильники створення єдиного університету.

Сумські студенти, які майже два місяці протестують проти об’єднання своїх університетів, вирішили тимчасово призупинити піший похід на Київ. Вони проведуть тиждень у наметовому містечку на Полтавщині. Там учасники акції чекатимуть виконання Указу президента, який скасовує процес створення єдиного університету. Як пояснила речниця студентів, Олександра Веснич, вони готові відновити похід, якщо указ президента не будуть виконувати.

«Згідно закону про вищу освіту, університети створюються не Указом президента, а постановою Кабінету міністрів. І її ще не відмінено. Нас уже стільки обманювали, що ми хочемо довести свою справу до кінця. Бо дуже багато було зроблено, щоб зараз зупинитися».

В другій половині дня студенти та їх прихильники пікетували Кабмін, МВС і Міністерство освіти. В останньому, їх запевнили, що вже готовий проект постанови про відміну процесу злиття. Документ може бути підписаний на початку наступного тижня. В Міносвіти запевнили студентів, що з 1 вересня вони навчатимуться у своїх навчальних закладах, а до створення єдиного університету більше не повертатимуться.

Втiм у пресі з`явилися повідомлення, що прихильники об’єднання теж готують акції протесту і збирають підписи на підтримку своїх вимог. Не виключено, що вони організують альтернативний похід на Київ.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG