Спеціальні потреби

Зiнченко: влада йде на вибори з адмiнресурсом та радянським агiтпропом - 2004-08-04


Київ - 3 серпня. Результати президентських виборів сфальсифікувати не вдасться - таке переконання висловив керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко. Він каже, що кампанія лідера Нашої України суттєво відрізнятиметься від кампанії владного кандидата, який, як сказав Зiнченко, йде на вибори з адмiнресурсом та радянським агiтпропом.

На своїй першій прес-конференції у якості керівника виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко заявив, що з 1 серпня лідер президентських перегонів розпочав активну виборчу кампанію. Ющенко їздить по Україні та сам спілкується з людьми. Зараз він перебуває на півдні, далі чекають східні області:

«Йдеться про тури – тури в крупних, середнiх та малих мiстах i навiть селищах – безпосереднє спiлкування. Оточення Кучми – i Янукович у тому числi – бачить в людях лише електорат. Для нас, для Ющенка, нашi спiввiтчизники – це не просто виборцi, це нашi партнери».

Саме стратегія – Президент від народу – має вигідно вирізнити Ющенка від його головного конкурента – Януковича. Останній, на відміну від Ющенка, вже кілька тижнів проводить активну виборчу кампанії. Багато моментів кампанії прем`єра Зінченко критикує і каже, що головний ресурс влади – адміністративний:

«Дуже коротка оцiнка кампанiї [нашого] основного опонента Вiктора Януковича. Це тотальний адмiнресурс, плюс сумiш радянського агiтпропу i запозичене з iнозмених полiттехнологiв секонд-хенд. Так званий соцiальний пакет Януковича – це звичайний прийом влади: перед усiма виборами громадянам дають хабара. Влада повертає лише маленьку частину того, що забрала у людей. Однiєю рукою повертає, другою продовжує заберати. До речi, подивiться на цiни на бензин i продовольчу групу товарiв».

Не вірить Зінченко і в масову фальсифікацію результатів виборів. Він каже, що має багато засобів протидії:

«Пiдписана угода про чеснi вибори з Морозом. I Кiнах i Симоненко i Омельченко i всi, хто може активно протистояти, усi залучаться до цiєї угоди. Спостерiгачi – є власнi спостерiгачi. Йдеться про учасникiв виборiв. Є технiка роботи на дiльницях. Ми безумовно розумiємо вагу i важливiсть участi мiжнародних спостерiгачiв. Безумовно буде проведений самий масовий за часи виборiв в Українi екзит-пол».

Результати виборів будуть визначатися в Україні і українцями – переконаний Олександр Зінченко. Жодна карта, чи то Америки, чи Росії не буде вирішальною. А для того, аби українці зробили остаточний вибір, штаб Ющенка вимагає провести дебати основних конкурентів – Януковича та Ющенка в прямому ефірі.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG