Спеціальні потреби

Чи запрацював у Харковi адмiнресурс? - 2004-07-16


Харків – 15 липня. Учора в Харкові відбувся мітинг на підтримку провладного кандидата у президенти прем’єр-міністра Вiктора Януковича. Опозиція називає зібрання «фікцією». Використання владою адміністративного ресурсу на українських виборах, на погляд багатьох, вже давно стало її візитною карткою. Кого адмінресурс буде підтримувати на цих президентських виборах, зрозуміло. Провладні партії висувають єдиного кандидата – Віктора Януковича. Харківська опозиція вважає, що тиск на населення вже розпочався. Опозиціонери називають вчорашній мітинг на підтримку Януковича на центральному майдані Харкова "стотисячною фікцією". Втiм штаб самого єдиного кандидата це заперечує.

Керівник виборчого штабу Віктора Януковича Сергій Тігіпко допускає, що керівники деяких підприємств і організацій, які підтримують певні політичні сили, зловживали своїм службовим становищем, щоб зібрати людей на цей захід. Я проти адмінресурсу, каже Тігіпко, я його навіть боюсь. Бо він все поховає, і кандидата, і його якості, і працездатність, і роботу в Донецьку, навіть результати роботи уряду. Бо виникне емоційна стіна і вона не дозволить достукатись до людей. Мені залишається тільки від імені Януковича та організаторів вибачитись перед цими людьми».

Що ж, виганяти на мітинги можна скільки завгодно, незважаючи на те, хто виганяє. Варто тільки пам'ятати, що у кабінках для голосування люди залишаться зі своїми враженнями сам на сам.

XS
SM
MD
LG