Спеціальні потреби

Представник АП Базiв спростовує заяви Турчинова - 2004-07-11


Київ - 9 липня. Заступник голови Адміністрації Президента України Василь Базів спростував сьогодні заяву представника БЮТ Олександра Турчинова про підготовку масштабної фальсифікації президентських виборів. Пiд час брифiнгу Базів відзначив, що Адміністрація Президента не бере участі у виборахi i що поки штаби кандидатів шукатимуть ворогів в Адміністрації, вони можуть прогавити своїх конкурентів. Вiн додав, що це серйозна тактична помилка. В той же час керівник аналітичного управління АП відзначив, що можливо хтось з Адміністрації й підпрацьовує у виборчих штабах, але сам він про це нічого не знає.

Нагадаємо, у четвер заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов заявив, що Адміністрація Президента готує масштабну фальсифікацію президентських виборів. За його словами, за декілька днів до голосування у більшості виборчих дільниць будуть підготовані протоколи з результатами виборів. Вони будуть мати справжні печатки і підписи членів виборчих комісій. Після завершення голосування справжні протоколи будуть підмінені на копії. На думку Турчинова, цей план дій був розроблений в Адміністрації Президента, а проведення операції покладено на СБУ.

Під час брифінгу Василь Базів також спростував інформацію про те, що Адміністрація Президента має відношення до “темників”. Ця заява пролунала у відповідь на рекомендацію українській владі від американської громадської організації “Freedom House” негайно припинити виготовлення та поширення темників. Василь Базів заявив, що він не знає що таке “темники” і звідки (iнтернет-видання) “Українська правда” їх бере. Глава аналітичного управління Адміністрації президента продемонстрував журналістам анонси які поширює серед мас-медіа головне управління з питань інформаційної політики, у яких йде мова про діяльність Президента протягом останніх днів і відзначив, що такі документи поширюються і у Білому домі, щоб народ був в курсі чим займається влада. Нагадаємо, у звіті “Freedom House”, оприлюдненому кілька днів тому, наголошувалось, що напередодні президентських виборів українські медіа, через постійний тиск, не мають можливості надавати об’єктивну інформацію про перебіг виборчої кампанії.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG