Спеціальні потреби

Завершився самiт Українa-ЄС - 2004-07-09


Пропозиція Єврокомісії укласти Європейську сусідську угоду не відповідає інтересам України. Про це заявив президент Кучма після завершення щорічного саміту Україна-ЄС у Гаазі. На думку українського лідера, запропонований ЄС документ фактично закріплює за Україною нинішній статус сусіда Євросоюзу, що ймовірно призведе до замороження відносин на теперішньому рівні.

Під час саміту сторони висловили готовність до листопада цього року завершити роботу над іншим важливим документом - Планом дій "Україна-ЄС". Українська сторона наполягає, щоб ця угода відкривала реальну перспективу поширення на Україну чотирьох свобод - руху товарів, послуг, капіталів та людей".

Під час саміту Президент Єврокомісії Романо Проді висловив сподівання, що найближчим часом ЄС надасть Україні статус країни з ринковою економікою. Керівництво Єврокомісії також нагадало українському лідеру про важливість дотримання в Україні принципів демократії та поваги до прав людини та вкотре наголосило на необхідності проведення в Україні чесних президентських виборів.

Фото iз сайту ЄС www.europa.eu.int

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG