Спеціальні потреби

Віктор Янукович відвідав Херсонську та Одеську області - 2004-07-07


6 липня прем`єр-міністр України Віктор Янукович відвідав з робочим візитом Херсонську та Одеську області. Зокрема для Херсонщини цей візит принiс зміну керівництва обласної державної адміністрації.

Президент України звільнив з займаної посади hолову Херсонської обласної державної адміністрації Анатолія Юрченка. Про це 6 липня, під час візиту до регіону, повідомив прем`єр-міністр України Віктор Янукович. Новим головою Херсонської облдержадміністрації призначений Сергій Довгань, який дотепер був першим заступником міністра природнього навколишнього середовища. Він - народний депутат України 2 та 3 скликань, член Селянської партії України. Анатолій Юрченко обіймав посаду hолови обласної держадміністрації з травня 2002 року.

На думку народного депутата України Юрія Кармазіна, «кадрові зміни на Херсонщині пов`язані з необхідністю розширення електоральної бази перед виборами. Інакше я це прокоментувати не можу. Проблеми виникли у Селянській партії коли, приміром, у Черкаській області, обласна організація повним складом перейшла до Соцпартії. Херсонщина дотепер вважається „червоним регіоном” і таке призначення має за мету переключити голоси „червоного електорату” на Віктора Януковича». Головна ж мета приїзду прем`єр-міністра України на Херсонщину – ознайомитися з готовністю підприємств агропромислового комплексу до початку кампанії збирання врожаю. Саме тому він мав зустріч з керівниками агропромислових підприємств, відвідав акціонерне товариство „Херсонські комбайни”, приватне орендне підприємство „Маяк” у селі Музівка, Білозерського району.

Вже у другій половині дня 6 липня Вiктор Янукович відвідав і Одеську область. Там він, серед іншого, ознайомився з роботою Iнституту аграрного виробництва Української академії аграрних наук. Працівники підприємства скаржилися Віктору Януковичу на нестерпні умови життя селян – маленькі зарплати (які не перевищують 200 гривен), відсутність належної уваги з боку держави до проблем агропромислового комплексу.

Саме під час цього не досить приємного для прем`єра спілкування з працівниками Iнституту аграрного виробництва – охорона Віктора Януковича заважала журналістам виконувати свої професійні обов`язки. Дісталося журналісту телеканалу «Інтер» Юрію Сєліванову, якого охорона штовхала і грубо хапала за руки. Але особливо не пощастило оглядачу газети «Вечірня Одеса» Леоніду Звєрєву, який помилково назвав пана Януковича «Віктором Андрійовичем». Прем`єр, не стримуючи негативних емоцій, порадив працівнику ЗМІ шукати Віктора Андрійовича на Співочому полi Києва.

На зустріч голови уряду з групою працівників сільгосппідприємства Біляївського району, Одеської області – журналістів взагалі не допустили.

Все ж після огляду одного з ланів Одеської області прем`єр відповів на запитання журналістів.

Зокрема він відповів і на запитання щодо нафтопроводу Одеса-Броди:

«Радіти мають українці. Треба щоби нафтопровід працював. Коли будуть відпрацьовані вигідні для України економічні угоди – нафтопровід буде працювати» - сказав глава українського уряду.

Думками про долю нафтопроводу Одеса – Броди, в інтерв`ю Голосу Америки поділилася і речник українського уряду Ганна Герман:

«Робочі групи вивчають, що є найкориснішим для України. Чи є найкорисніше – пряме використання нафтопроводу, чи реверс, чи спільне використання. Якщо експерти доведуть, що найбільш корисне для України – таке рішення і буде прийняте».

6 липня прем”єр-міністр України відвідав і Любашівський район, Одеської області. Там Він ознайомився з роботами на одній з ділянок майбутнього автобану Одеса-Київ.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG