Спеціальні потреби

Тимошенко закликає до акцiй протесту. - 2004-02-25


Київ – 24 лютого. 16 березня може вiдбутися остаточне голoсування за внесення змін до Конституції. Таку заяву зробила Юлія Тимошенко. Вона каже, що організовуватиме масові акції протесту того дня. Втім, чи братимуть участь у цих акціях представники інших партій та блоків невідомо.

«Я закликаю до того, щоб 16 березня – в день, коли планують голосувати Конституцію в остаточному читанні – підняти всю націю і нарешті дістати всю нашу можливу громадянську зброю, щоб не допустити конституційного перевороту», -- така заява Юлії Тимошенко прозвучала в ефірі Громадського радіо. Втім відразу потому інформацію про розгляд конституційних змін 16 березня спростував інший представник опозиції – лідер Соцпартії Олександр Мороз. Взагалі залики Тимошенко до проведення масових акції протесту соціалісти називають неузгодженими діями. У своїй заяві вони називають протест проти констиуційних змін некорентним. Соціалісти готові до спільних з іншими опозиціонерами акцій лише у Шевченківські дні – 9 березня.

Немає рішення щодо підтримки палнованих Тимошенко акцій і у Нашій Україні. У штабі блоку нам повідомили, що питання про участь в таких акціях має ухвалювати політрада, яка ще не збиралася.

Соціалісти так само закликають Тимошенко спочатку розглянути цю проблему у рамках опозиційної трійки, а вже потім робити публічні заяви.

Оглядачі кажуть, що неузгоджені дії лідерів опозиції зайвий раз свідчать про проблеми в опозиційному таборі. Ці суперечності найгостріше можуть проявитися під час остаточного внесення змін до Конституції.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG