Спеціальні потреби

Українська опозиція та більшість не змогли дійти  згоди стосовно конституційної реформи. - 2004-02-02


Досягти компромісу для розблокування роботи парламенту в понеділок так і не вдалося. Після зустрічі із Президентом сторони конфлікту залишилися на своїх позиціях. СПУ Наша Україна та БЮТ вимагали переголосування конституційних змін та вилучення із законопроекту статей про обрання Президента парламентом. Більшість погоджувалася лише на останню вимогу. Пізніше депутати про-президентських фракцій погодилися в обмін на розблокування роботи парламенту та безперешкодне проходження реформи провести позачергову сесію, на якій ще раз розглянути законопроект.

Степан Гавриш: «Ми погодили проект. Текст постанови в мене вже є. Якщо зараз опозиція з цим погодиться, то завтра є шанс розбокувати сесію і працювати».

Депутати від опозиції працювали над текстом постанови до пізнього вечора. Нарада лідерів трійки тривала з перервами до 10 години. Керівники більшості не дочекалися результату і розійшлися із Верховної Ради.

Засідання погоджувальної ради розпочнеться у вівторок о 8:45. Якщо угоду підпишуть всі фракції, то сесія Верховної Ради розпочнеться вже о 10 ранку.

Відео - найголовніше

Чого очікувати від промови Байдена до нації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG