Спеціальні потреби

В Іраку загинув український миротворець - 2003-10-01


Міністерство оборони України повідомило про смерть українського військовослужбовця в Іраку. Старший сержант контрактної служби Юрій Койдан загинув внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Ще один військовий отримав незначні травми. В зв’язку з інцидентом командування контингенту прийняло рішення про посилення заходів безпеки

Старший сержант, командир комендантського відділення, 23-річний чернігівець Юрій Койдан загинув в результаті дорожньо-транспортної пригоди. За даними речника міністерства закордонних справ України Маркіяна Лубківського, аварія сталася внаслідок порушення правил водіння.

М.Лубківський: „Пригода сталася в результаті виконання різкого повороту. Машина перекинулася на бік. Цей трагічний випадок відбувся під час виконання патрулювання в районі аеродрому Ель-Кут. Ще один з членів екіпажу отримав легкі травми. Інші ушкоджень не зазнали.”

Міністерство оборони повідомляє, що за фактом надзвичайної пригоди порушено кримінальну справу та розпочато слідство. Речник відомства Ігор Халявінський заявив, що в зв’язку із інцидентом в українському контингенті в Іраку посилюються заходи безпеки.

І.Халівінський: „Зараз буде посилена увага до заходів безпеки. Проведено інструктажі перед кожним виїздом. Не зважаючи на поганий стан доріг та напруження від патрулювання треба звертати особливу увагу заходам безпеки.”

Речник міноборони повідомив, що командуванням контингенту вивчаються можливості доставлення тіла загиблого в Україну. Міністри оборони та зовнішніх справ висловили співчуття рідним та близьким загиблого.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG