Спеціальні потреби

Михайло Сендик шукає правду у Києві, але чи знайде? - 2003-10-01


Ворожнеча між представниками блоку “Наша Україна” та главою львівської податкової адміністрації Сергієм Медведчуком часами переходить у відверте знущання. Минулого тижня усі засоби масової інформації облетіли слова Голови Львівської ДПА, який запропонував Віктору Ющенкові не балотуватись у президенти, а в обмін на це Сергій Медведчук обіцяв піти зі своєї посади. У свою чергу депутати з фракції “Наша Україна” у Львові намагались з’ясувати чому досі не виконано червневе рішення облради, згідно з яким керівнику Львівської податкової було висловлено недовіру. Народний депутат Олекса Гудима, зокрема, наголосив, що сьогодні значну частину тіньової економіки Львівщини контролює податкова.

Сергій Медведчук до нападів з боку “Нашоукраїнців” ставиться достатньої філософськи. І обґрунтовує свою позицію, тим що він державний службовець, який лише добре виконує свої функції і діє згідно з тими законами, які приймали депутати Верховної Ради і представники блоку “Наша Україна” зокрема.

У ситуації, що склалась Сергій Медведчук швидше намагається виставити себе у ролі жертви обставин. Виглядає так, що він намагається робити добро для держави, а от праця його лишається не оціненою.

Проте Голова облради Михайло Сендик стверджує, що користуючись закритістю структури, керівник Львівської податкової перетворив її на каральну організацію для фінансування СДПУ(О) і боротьби з українськими підприємницями та представниками політичних сил які не поділяють ідеології об’єднаних соціал-демократів. Цього тижня львівський скандал починає набирати нових обертів. Михайло Сендик заявив, що його родині почали погрожувати. Розв’язати складну ситуацію він планує у Києві виступивши на Сесії Верховної Ради та намагаючись добитись до Президента. Від’їжджаючи зі Львова, він попросив представників правоохоронних органів забезпечити охорону свого онука.

XS
SM
MD
LG