Спеціальні потреби

Українське судно у румунських берегів зазнало жахливої аварії - 2003-09-15


Чотирнадцять громадян України - членів екіпажу судна „Славутич-7” продовжують перебувати на його борту. Аварія на судні, яке належить Укррічфлоту, сталася у п’ятницю вдень в румунській зоні відповідальності Чорного моря. Як повідомили в Міністерстві з надзвичайних ситуацій, судно отримало значні пошкодження корпусу в складних погодних умовах. Через 7 годин після аварії носова частина корабля відірвалася від кормової.

Як повідомив оперативний черговий Міністерства з надзвичайних ситуацій Микола Варфоломєєв, буксирування і рятувальні роботи на борту „Славутича” поки що припинені через складні погодні умови. Але життю і здоров’ю екіпажа загрози не має. Він підтримує плавучість судна. З ним встановлено радіозв'язок.

М.Варфоломєєв: „Екіпаж знаходиться там, на борту, в кормовій частині. Двигун судна в робочому стані. Постраждалих там не має. Всі живі і здорові. Але погодні умови такі, що буксирувати судно не можна. До 16-17 вересня, поки не поліпшиться, вони будуть там.”

Теплохід стоїть на якорі на відстані близько 4 кілометрів від берегу. За даними МНС, судно прямувало із Туреччини в Херсон за металобрухтом. На час аварії воно було незавантажене. 13 вересня для надання допомоги аварійному судну із Севастопольського порту вийшов морський буксир "Антей".

XS
SM
MD
LG