Спеціальні потреби

Щойно видана книга Л.Кучми - 2003-08-11


У день ювілею українського президента Леоніда Кучми світ побачила його книга під назвою “Україна не Росія”. Видана вона у Москві, і за словами самого Леоніда Кучми, там вміщені його роздуми про минуле, сучасне та майбутнє України.

Попередня книга авторства Леоніда Кучми вийшла у світ чотири роки тому, перед президентськими виборами 1999. Твір, який видруковано 9 серпня у Москві більш підсумковий – там є роздуми та бачення другим Президентом незалежної України історії, сучасної внутрішньої та зовнішньої політики, а також майбутнього України.

Значний екскурс у двосторонні україно-російські стосунки. Звідти й назва – “Україна не Росія”. Це, як виявилося, своєрідний висновок книги, вже в передмові автор пише, у своєму творі він спробував пояснити – “українці та росіяни дві окремі і багато в чому не схожі нації. Що в України своє серйозне минуле і, упевнений, серйозне майбутнє” – це була цитата. Там же, у передмові автор пише, що хотів би, аби його книгу прочитали і російські політики.

Можливо спеціально для них частину накладу надрукували російською мовою, іншу частину українською. Загалом у московському видавництві “Врємя” вийшли друком 10000 примірників. Вже до кінця місяця роздуми Леоніда Кучми мають з’явитися на українських книжкових полицях і тоді з ними зможуть ознайомитися звичайні українці.

Сам Леонід Кучма визнає, що працював над книгою не сам, йому допомагав цілий колектив істориків та політологів. Однак на титульній сторінці стоятиме одне прізвище – Кучма.

Про зміст книги українцям повідомила директор видавництва “Врємя” Алла Гладкова, в Україні з книгою знайомі обмежене коло осіб. Сам Леонід Кучма попередньо уникав коментарів щодо свого літературного витвору.

Втім поки що головною несподіванкою для оглядачів був зовсім не зміст книги, а той факт, що Президент для друку свого твору зігнорував всі українські видавництва і вирішив друкуватися у Москві.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG