Спеціальні потреби

Прорив ТАТУ на саму верхівку американського гіт-парад - 2003-07-01


Докладніше про це ви зможете дізнатися з аудіо запису, так як текстова інформація, що подана нижче, не вміщує у собі пісень… :)

Почнемо з очікуваної але все ж таки маленької сенсації. У гіт параді танцювальної та клубної музики на перше місце, з другого попереднього тижня, вийшла пісня Not Gonna Get Us «Нас не доженуть» скандально відомого російського дуету ТАТУ. Це мабуть перша східноєвропейська група яка забралась на саму верхівку одного з найпрестижніших американських гіт-парадів.

#1 song Dance and Club music T.A.T.U “Not Gonna Get Us”

Це була пісня російського дівочого дуету ТАТУ «Нас не доженуть», що очолює гіт парад танцювальної та клубної музики.

Тепер про один з найпрестижніших гіт-парадів - кращих ста пісень. Але спочатку передісторія. Кілька тижнів тому закінчився другий загальнонаціональний конкурс «Американський ідол». Володаря цього титулу визначають телеглядачі зателефонувавши до лічильної комісії. Шляхом відсіювання до фіналу доходять два виконавці. Цього разу в останньому голосуванні взяло участь двадцять п’ять мільйонів фанатів музики. З перевагою всього в трохи більше ніж сто тисяч голосів у цьогорічному конкурсі переміг РУБЕН СТАДДАРД (Ruben Studdard). За свої величезні розміри і добру посмішку народ прозвав РУБЕНА «Плюшевим ведмежам». Однак коли справа дійшла до випуску першої пісні, то на верхівку гіт параду злетіла пісня не переможця, а фіналіста «Американського ідола» КЛЕЯ АЙКЕНА (Clay Aiken ). РУБЕНУ дісталась друга позиція гіт параду кращих ста пісень. Однак, вперше за сорокап’ятирічну історію гіт-парадів дві дебютні пісні відразу посіли першу і другу сходинки, і тримаються там вже два тижні КЛЕЙ завоював серця любителів музики завдяки пісні «This Is The Night» «Ця ніч».

# 1 Song Billboard-100 Clay AIKEN «This Is The Night»

Це була пісня фіналіста конкурсу «Американський ідол» КЛЕЯ АЙКЕНА, яка лише з’явившись на полицях музичних крамниць злетіла на першу сходинку гіт-параду кращих ста пісень. Любителі музики за перший тиждень розкупили триста дев’яносто три тисячі копій першого синглу КЛЕЯ. Останній раз, за один тиждень, більше продати вдалось лише легендарному ЕЛТОНУ ДЖОНУ у вже досить далекому дев’яносто сьомому році.

Якщо говорити про американські гіт-паради і не згадавши кантрі музику, то значить оминути цілу культуру та великий прошарок населення країни. У гіт параді кращих кантрі пісень журналу Білборд на першому місці міцно закріпився суперзірка кантрі ТОБІ КЕЙС, який в дуеті з легендою цього жанру музики ВІЛЛІ НЕЛЬСОНОМ (Toby Keith -Willie Nelson ) записав пісню з веселою назвою «Пиво для моїх коней» Beer For My Horses.

#1 Country song Toby Keith -Willie Nelson “Beer For My Horses”

Це була кантрі пісня номер один - «Пиво для моїх коней» записана ТОБІ КЕЙСОМ та ВІЛЛІ НЕЛЬСОНОМ. Згадавши про кантрі не можна не згадати латиноамериканську музику яка теж є суттєвою складовою сучасної американської культури. Цього тижня у гіт-параді кращих іспаномовних пісень нарешті відбулась зміна лідера. З трону скинуто РІККІ МАРТІНА. Його посунула пісня групи MANA “MARIPOSA TRAICIONERA” «Невірний метелик».

#1 Latin Song MANA “MARIPOSA TRAICIONERA”

Ми почули кращу латиноамериканську пісню групи MANA «Не вірний метелик». Нагадаю ви слухаєте музичну програму Голосу Америки Бум бакс, ми продовжуємо огляд провідних гіт-парадів складених журналом БІЛБОРД. На черзі гіт парад кращих сорока звукових доріжок Top 40 Tracks. Тут лідерство захопила пісня «Поверни мене до життя» “Bring Me To Life” записана командою ЕВАНЕСЕНЦ (Evanescence) та ПОЛ МакКОЄМ (Paul McCoy).

# 1 song Top 40 Tracks Evanescence and Paul McCoy “Bring Me To Life”

Ми почули пісню номер один гіт параду Top 40 Tracks «Поверни мене до життя», яку записали група ЕВАНЕСЕНЦ та ПОЛ МакКОЙ. Ця пісня також вже три тижні тримається на верхівці головного британського гіт параду.

Чарт Adult Contemporary, тобто сучасної музики, очолює пісня DRAFT AWAY «Закинутий». Цю композицію записав співак з веселим сценічним псевдо Uncle Kracker що можна перекласти як «Дядько крокодил». У процесі запису йому допомагав темношкірий співак ДОБІ ҐРЕЙ (Dobie Gray).

# 1 song Adult Contemporary Uncle Kracker “DRAFT AWAY

У виконанні ДЯДЬКА Крокодила та ДОБІ ҐРЕЯ прозвучала пісня «Закинутий» - краща у гіт параді Adult Contemporary. У світі шоу-бізнесу не багато артистів отримують другий шанс. Однак тендітна молода афро-американська співачка МОНІКА таку нагоду отримала. Після не зовсім вдалого дебютного альбому дівчина кинулась до роботи і з другої спроби завоювала серця прихильників музики. Нещодавно побачив світ її третій компактний диск, який цього тижня забрався на верхівку гіт параду кращих 200 альбомів. А пісня з цього диску So Gone «Пішла» вже кілька тижнів міцно тримається на першій сходинці гіт параду кращих пісень жанрів Ритм і Блюз та гіп-гоп. Зараз слухаємо Моніку, а я ЗБ, дякую вам за увагу, зустрінемо через два тижні в програмі ГА ББ.

# 1 Album Billboard 200 MONICA “So gone”

XS
SM
MD
LG