Спеціальні потреби

НРУ - майбутня інтелектуальна еліта - 2003-06-06


Новий голова Народного Руху України Борис Тарасюк розпочав серйозну реорганізацію партії, намагаючись знову повернути їй звання осередку інтелектуальної еліти. Тарасюк відзначає, що головним завданням НРУ на найближчий час має стати перемога того кандидата у Президенти, якого підтримає Рух.

З приходом екс-міністра закордонних справ Бориса Тарасюка до Народного Руху, в цієї структури з'явились непогані шанси знову заявити про себе. Бренд “Руху”, який вже давно втратив своє гучне ім'я, за допомогою молодого амбіційного політика може знову набути популярності. Сьогодні Борис Іванович каже, що головне у роботі – добра команда. За нетривалий проміжок часу він встиг на третину оновити Політраду та Центральний провід партії. В оновленому складі з'являються менеджери та ідіологи, повертаються й знакові фігури, такі як наприклад Богдан Горинь, який тепер буде відповідати за зв'язки із рухівцями за кордоном. Керівництво руху почало проводити спеціальні навчання для усіх ланок своєї організації. Борис Тарасюк наголошує, що головним завданням НРУ на найближчий час має стати перемога кандидата у Президенти, якого підтримає РУХ.

Проте поки що мріяти про прихід до влади та про відновлення тієї популярності, що була у 90-х, Рухові зарано. Борис Тарасюк усвідомлює, що минулих років не повернеш і теперешній час вимагає зовсім інших дій. Саме тому Рух активно веде переговори зі своїми союзниками про створення сильної партїі патріотично-демократичних сил.

Очевидно, що розчинятись у новій структурі Народний Рух не збирається. У його планах збільшення членів організації та виховування власних лідерів. На сьогоднішній день партія нараховує 455 районних організацій та понад тисячу філіалів по всій Україні. Наприкінці місяця РУХ планує провести низку заходів на захист Конституції. Крім того НРУ збирається створити організацію “Народний адвокат”, яка б захищала рухівців від свавілля влади. Усі ці заходи спрямовані на популяризацію партії та відновлення її впливу.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG