Спеціальні потреби

Акції протесту опозиції відкладено - 2003-05-29


Українська опозиція відклала акції протесту, раніше заплановані на 31-е травня. Опозиціонери сподіваються на переговори із президентом Кучмою.

Вже вдруге четвірка – соціалісти, комуністи,БЮТ та Наша Україна, -відкладають антипрезиеднтську акцію протесту Повстань Україно, яка планувалася на травень. Як заявив одни із лідерів СПУ Йосип Вінський опозиціонери вирішили зачекати та спочатку вислухати пропозиції Леоніда Кучми щодо потичної реформи. У середу Президент сказав, що він не проти проведення акції, однак більш логічною бачив би констуркутивну співпрацю з опозицією.

Нагадаю, що опозиційні партії посітйно заявляли що також прагнуть змінити систему влади в Україні, перетворивши її на парламентську-презиеднтську республіку, де уряд формуватиметься парламентом. Однак, опозиція досить критично ставиться до реформ, запланованих Леонідом Кучмою, заявляючи, що його пропозиції призведуть до ще більшого зміцнення влади Презиеднта. Зараз лідери четвірки готові вислухати Леоніда Кучму, аби подивитися, на які поступки він готовий піти – каже Йосип Вінськй. Коли можуть відбутися наступні акції поки що невідомо.

Сам Президент, у свою чергу досить скептично ставиться до опозиціонерів, заявляючи, що він не вірить що вони зможуть плідно працювати разом з огляду на різницю у їх ідеології. Також Кучма каже, що на його думку, єдиного кандидата на презиеднтські вибори від опозиції не буде. За його словами, він також хотів би аби провладні патії могли домовитися і висунути єдину кандидатуру.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG