Спеціальні потреби

Вид нa м. Вaшинґтон - 2002-03-27


ВСТУП: ТAК СAМО ЯК НЕМA КРAЩОГО СПОСОБУ СПОСТЕРІГAТИ КОСМОС, ЯК КРІЗЬ ТЕЛЕСКОП ГAББЛА, НAЙКРAЩИЙ ВИД НA AМЕРИКAНСЬКУ СТОЛИЦЮ ЗНОВУ Є ІЗ ВЕРШИНИ ПAМ’ЯТНИКA ПРЕЗИДЕНТУ ВAШИНҐТОНУ, ПРО ЩО ІНФОРМУЄ СВЯТОСЛAВ НОВИЦЬКИЙ.

ТЕКСТ: ПО ЗАВЕРШЕННЮ РЕСТАВРАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ В ДЕСЯТЬ З ПОЛОВИНОЮ МІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ ЗНОВУ ПРОЧИНИВ СВОЇ ДВЕРІ ОДИН З НАЙВІДОМІШИХ ТУРИСТИЧНИХ ОБ”ЄКТІВ СТОЛИЦІ США – ПАМ’ЯТНИК ВАШИНГТОНУ.

МОНУМЕНТ ЗАВВИШКИ В 169 МЕТРІВ БУВ ЗВЕДЕНИЙ НАПРИКІНЦІ ДЕВ”ЯТНАДЦЯТОГО СТОРІЧЧЯ НА ЧЕСТЬ ПЕРШОГО ПРЕЗИДЕНТА США. МІНІСТР ВНУТРІШНІХ ТЕРИТОРІЙ ҐЕЙЛ НОРТОН ОЧОЛИЛА ЦЕРЕМОНІЮ ВІДКРИТТЯ, ЩО ВІДБУЛАСЬ У ДВІСТІ СІМДЕСЯТУ РІЧНИЦЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДЖОРДЖА ВАШИНГТОНА.

РЕСТАВРАЦІЙНІ РОБОТИ ПОЧАЛИСЬ У ДЕВ”ЯНОСТО ВОСЬМОМУ РОЦІ. ТОДІ ПАМ’ЯТНИК ВДЯГЛИ В РИШТУВАННЯ, ЩОБ ПОЛАГОДИТИ, ЗАКРІПИТИ ТА ПОЧИСТИТИ 380 ТИСЯЧ КАМЕНІВ ЙОГО КЛАДКИ.

ЙОГО ЗАКРИЛИ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ ДВА РОКИ ПІЗНІШЕ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ – РЕМОНТУ ОГЛЯДОВОГО МАЙДАНЧИКА, ВСТАНОВЛЕННЯ СУЧАСНІШИХ ОПАЛЕННЯ І ВЕНТИЛЯЦІЇ, НОВИХ ЛІФТІВ ТА ПОЛІПШЕНИХ ЗАСОБІВ БЕЗПЕКИ.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG