Спеціальні потреби

Про конфіденційність та відхилення посилань - 2001-10-26


Під час ваших відвідин нашого веб-сайту ми не збиратимемо про вас жодної особистої інформації, якщо ви самі не виявите бажання надати нам цю інформацію.

Інформація, що збирається і накопичується автоматично:
Якщо під час ваших відвідин ви обмежились переглядом сторінок веб-сайту, їх прочитанням чи скачуванням інформації, певну інформацію про ваш візит буде зібрано і збережено автоматично. Ця інформація не ідентифікує вас особисто. Ми автоматично збираємо і накопичуємо лише таку інформацію про ваш візит:

1. Інтернет-домен (наприклад, “хcompany.com”, якщо ви користуєтесь приватним рахунком доступу в Інтернет, або “вашоговузу.ua”, якщо ви під’єднались до мережі з університетського домену) та адресу IP (адресою IP є номер, який автоматично присвоюється вашому комп’ютеру щоразу, коли ви “мандруєте” світовою мережею Інтернет, з якої ви вийшли на наш веб-сайт;
2. Тип браузера та операційної системи, використані для виходу на наш сайт;
3. Дату і час ваших відвідин нашого сайту;
4. Сторінки, які ви відвідали;
5. Якщо ви зайшли на наш веб-сайт за посиланням з іншого сайту – адресу цього іншого веб-сайту.

Якщо ви надсилаєте нам інформацію особистого характеру:
Якщо ви вважаєте за потрібне надати нам інформацію особистого характеру, надіславши листа електронною поштою або заповнивши анкету на нашому сайті, ми скористаємось цією інформацією для відповіді на ваш лист; це також допоможе нам дістати запитану вами інформацію. Ми не збираємо особистої інформації для жодної іншої мети. Тим більше – не створюємо персональних досьє з інформацією, наданою вами, і не передаємо цієї інформації приватним організаціям. Ми так само не збираємо інформації для цілей комерційного маркетингу.

Ми вважаємо за можливе ознайомити з вашим електронним листом іншу федеральну урядову установу лише в тому разі, якщо ваш запит стосується цієї установи або якщо цього вимагає закон. Окрім того, ми передамо документи, включно з електронною поштою, якщо нас зобову’яже до цього повістка суду чи Конгресу США.

Відхилення посилань:
Ми можемо створити посилання з виходом на зовнішні сайти, котрі допомагають нам у виконанні нашої місії чи служать ілюстрацією до наших репортажів. Посилання на зовнішні сервери жодним чином не означають офіційної підтримки «Голосом Америки» думок чи ідей, там висловлених, так само як не гарантують достовірності пропонованої там інформації. Посилання на комерційні сайти в жодному разі не є підтримкою продукції чи послуг того або іншого виробника. Посилання створюватимуться до зовнішніх серверів, які обслуговуються професійно (тобто мають повний набір операцій, доступні переважний час, не містять неправдивої інформації чи непристойних ілюстрацій тощо). Цей сервер не приєднуватиметься через посилання до зовнішніх серверів, якщо такі посилання виглядатимуть як офіційна підтримка зусиль для збору коштів чи лобіювання політичних програм.

Авторське право:
1. Ви вправі вільно користуватись будь-якими матеріалами, що публікуються на сайті voanews.com, або вийти через посилання на будь-яку з веб-сторінок, опублікованих «Голосом Америки» в Інтернеті. Жодних додаткових дозволів для цього не потрібно. Якщо ви використовуватимете будь-який матеріал «Голосу Америки», ми будемо вдячні, якщо ви відмітите, що автором є voanews.com або «Голос Америки».)

2. Усі текстові, аудіо- та відеоматеріали, ексклюзивним виробником яких виступає «Голос Америки», можуть використовуватися будь-ким. Водночас деякі ілюстрації є ліцензовані та захищені всіма відповідними законами з авторського права. Стосовно окремих обмежень дивіться далі.

• Associated Press: «Голос Америки» володіє ліцензією від Associated Press на використання фотографій та графіки агентства. Всі матеріали AP захищені авторським правом, є власністю Associated Press і не можуть бути відтворені, опубліковані чи розповсюджувані без письмового дозволу агентства. Тексти, фотографії, малюнки, аудіо і/або відеоматеріали Associated Press не дозволяється публікувати, транслювати, редагувати для подальшої трансляції чи публікації або повторно розповсюджувати, прямо чи опосередковано, в будь-яких засобах масової інформації. Так само ці матеріали АР чи будь-яка їх частина не можуть накопичуватись у комп’ютері, за винятком використання з особистою і некомерційною метою. АР не може нести відповідальність ні в якому вигляді перед користувачем чи будь-якою третьою стороною або іншою особою, що може отримувати інформацію з цього джерела, чи перед будь-якою іншою особою взагалі, за будь-які затримки, неточності, помилки або пропуски, що виникли внаслідок передачі або доставки всіх матеріалів чи якоїсь їх частини, чи за будь-яку шкоду, спричинену будь-якою з названих вище причин чи пов’язаних з нею.

3. Використання логотипу «Голосу Америки» обмежене і заборонено до застосування з комерційною метою. Водночас можливим є використання кнопки з логотипом voanews.com, якщо ви бажаєте створити посилання на веб-сайт voanews.com на вашій власній сторінці. Обмеження щодо використання офіційних урядових логотипів США чи торгових марок можна знайти в таких розділах Кодексу законів Сполучених Штатів - 18 USC 701.

XS
SM
MD
LG