Спеціальні потреби

Тимошенко зняла позов в справі результатів виборів


Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зняла позов до Вищого адміністративного суду щодо перемоги свого суперника на президентських виборах Віктора Януковича, кажучи, що судові не можна довіряти, що він встановить правду. Це несподіване рішення сталося в суботу вранці, коли пані Тимошенко прибула до суду.

Тимошенко сказала судові, що вона не бачить сенсу в продовженні справи, тому що суд не зацікавлений дійсній справедливості.

В п’ятницю прем’єр Тимошенко закликала суд, щоб він дбайливо вивчив всі докази, що стосуються результатів другого туру президентських виборів, які, за її словами, були сфальсифіковані.

Суд розглядав позов прем’єр-міністра, метою якого було заблокувати заплановану на четвер інавгурацію її суперника Віктора Януковича. Раніше судді стримали офіційне підтвердження результатів президентських виборів до часу винесення рішення в цій справі.

Заява пані Тимошенко, як здається, прокладає шлях Віктору Януковичу до інавгурації.

Як відомо, Янукович переміг на виборах, отримавши на три з половиною відсотка більше голосів. Однак Тимошенко твердила, що масове фальшування на виборах ставить під сумнів мільйон бюлетенів і що це може мати вплив на результати голосування.

Проте спостерігачі з європейських країн заявили, що президентські вибори вУкраїні загалом були вільні і справедливі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG