Спеціальні потреби

Колишній президент США Білл Клінтон був госпіталізований


Колишній президент США Білл Клінтон залишив нью-йоркську лікарню після того, як йому зроблено процедуру відкриття заблокованої коронарної артерії.

У четвер лікарі встановили Клінтону два стенти в коронарні артерії. Його госпіталізовано після того, як протягом кількох останніх днів він почував себе погано.

Лікар пана Клінтона Ален Шворц заявив, що в колишнього президента не було інфаркту чи якогось іншого пошкодження серця. Він додав, що процедура відбулася без проблем і прогноз одужання Клінтона дуже добрий.

Згідно з передбаченнями, Клінтон, який у 2004 році пройшов операцію шунтування серця для усунення блокади артерій, уже в понеділок повернеться на працю.

Державний департамент США заявив, що дружина Клінтона держсекретар Гілларі Клінтон відстрочила плановану подорож до Саудівської Аравії і Катару, і замість в п’ятницю, відбуде туди в суботу.

Радник пана Клінтона Дуглас Бенд заявив, що колишній президент у доброму настрої і продовжуватиме зосереджуватись на діяльності своєї фундації та питаннях допомоги знищеному землетрусом Гаїті.

Білий дім повідомив, що президент Барак Обама подзвонив Клінтону в час, коли його госпіталізовано і побажав йому швидкого одужання. Офіційна особа заявила, що зусилля Клінтона як спеціального посланник США і ООН з питань допомоги Гаїті надто важливі для нього, щоб довго бути без праці.

Представник колишнього президента США Джорджа Буша заявив, що Буш – після розмови з Челсі Клінтон – висловив задоволення, що її батько в доброму стані і чудовому настрої. Буш висловив надію на продовження співпраці з Клінтоном у питаннях допомоги і відбудови Гаїті.

Подібного змісту побажання надійшли від генерального секретаря ООН Бан Гі Муна.

XS
SM
MD
LG