Спеціальні потреби

Чого очікують інвестори від нової української влади?





В очікування другого туру голосування в Україні перебувають не лише українці, але й інвестори, які працюють або планують працювати в Україні. З тим чого вони очікують від нової майбутньої української влади з Голосом Америки поділились члени бізнес ради США-Україна.

Президент юридичної компанії «RULG-Ukrainian Legal Group» Ірина Паліашвілі:

«Ми очікуємо стабільності, прозорості, ми очікуємо чітких правил покращення інвестиційного режиму і, як юрист, я мушу додати, що всі очікують фундаментального радикального покращення правового режиму. Бо це одна з головних перепон для інвестицій бо вони звичні до верховенства права, сучасного регулювання, чого в Україні не вистачає».

Віце-президент «InZero Systems» Юрій Янковський:

«Підйом економіки в першу чергу, створення сприятливих умов для бізнесу, зменшення рівня корупції в країні, щоб відкрити бізнес, працювати було легко і просто».

Заступник голови представництва «Укрексімбанк» Ігор Рохманюк:

«Безумовно розвитку і нічого крім розвитку. Ми розуміємо, що були об’єктивні причини, які не давали можливості розвиватись, але сьогодні усі мають надію на краще. Під розвитком ми розуміємо гроші, які повинні вливатись в Україну, яка повинна далі розвиватись».

Виконавчий директор «Broad Street Capital Group» Алекс Ґордін:

«Не втручайтесь, дотримуйтесь принципу верховенства права і дайте можливість приватному бізнесу робити їх роботу. Вони завжди знайдуть найкращий вихід з ситуації».


Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG