Спеціальні потреби

Гаїтяни у Лос-Анджелесі помагають своїй батьківщині

Гаїтянські громади у США активно працюють над тим, аби допомогти усім потерпілим від землетрусу на їхній батьківщині.

У невеличкій церкві у південній частині міста Лос-Анджелес, громада іммігрантів з Гаїті планує, як найкраще допомогти потерпілим від землетрусу. Члени громади кажуть, що миттєва реакція світу на катастрофу вселяє оптимізм.

Це один із багатьох центрів, у якому збирають кошти для допомоги Гаїті. Однак лідери громади кажуть, що необхідно скласти довготерміновий план відбудови країни, подібний до того, який США розробили для відбудови Європи після Другої світової війни.

З цим погоджується член Палати представників Конгресу США від штату Каліфорнія Максін Вотерс:

«Негайна допомога – звичайно, добре. І зараз ми маємо зробити все що в наших силах, щоб знайти людей, врятувати життя, дати воду, їжу і притулок. Але справді необхідним є довготерміновий план Маршала для відбудови Гаїті. Це та підтримка, яка нам потрібна».


Гаїтянські іммігранти підбадьорюють своїх родичів та друзів, які все ще перебувають у зоні стихійного лиха.

В історії Гаїті, каже син іммігранта Патрік Вуллі, гаїтянський народ утискали, пригноблювали. Гаїтяни падали, але завжди струшували пилюку, піднімалися і бігли, не йшли, а бігли. Тому, закликає він, хай кожен залишається сильним.

А тим часом гаїтянська громада в Лос-Анджелесі збирає гроші, молиться та перебуває думками з тими, хто зараз бореться за виживання.


Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG