Спеціальні потреби

Тривають масштабні акції допомоги на Гаїті


Триває грандіозна за масштабами операція допомоги постраждалим в наслідок землетрусу на Гаїті. Гуманітарні організації, які працюють на місці трагедії говорять, що попри їх активну роботу жителям міста Порт-о-Пренс все одно не вистачає води та їжі.

Посадовці країни говорять, що у столиці працюють польові шпиталі. Жителям постійно роздають харчі. В аеропорт прибуває дедалі більше літаків. Втім, попри ці заяви, представники організації «Лікарі без кордонів» у понеділок поскаржилися, що двом їх літакам з лікарями на борту, а також вантажем допомоги, було відмовлено у посадці. Через це пілоти змушені були приземлитися у сусідній Домініканській Республіці.

Тим часом організація «Всесвітня продовольча програма» заявила про намір у понеділок роздати порції їжі 95 тисячам людей, що проживають у столиці Гаїті та на її околицях. Гаїтяни досі скаржаться, що їжі їм все ще катастрофічно не вистачає.

У Нью-Йорку секретар ООН Пак Гі Мун попросив Раду Безпеки відправити у постраждалий регіон додатково три з половиною тисячі солдатів та поліцейських.

XS
SM
MD
LG