Спеціальні потреби

Сім’я у Колорадо стала свідком різдвяного дива

У штаті Колорадо на Різдво за григоріанським календарем трапилось справжнє диво – мати із немовлям повернулись до життя після того, як лікарі оголосили їхню смерть. Медики не мають цьому пояснень, а щасливі батьки називають це різдвяним подарунком з небес.

Це мали бути звичайні пологи. На святвечір Трейсі Германсторфер із своїм чоловіком приїхали у клініку в Колорадо-Спрингс в очікуванні народження їхньої третьої дитини. І, як розповідає лікар Стефані Мартін, трапилось щось жахливе:

«Через 35 секунд після того, як я зайшла у кімнату у неї зупинилось серце. Ми негайно почали готуватися до проведення кесаревого розтину».

Охоплений жахом чоловік Трейсі, Майк, міг тільки спостерігати:

«Половина моєї сім’ї лежала переді мною мертвою – по іншому не скажеш».

Втім, найгірше виявилося попереду. Лікарі вийняли дитину завдяки розтину, але він ні на що не реагував. Обоє – мати і немовля – виглядали мертвими. І раптом трапилось щось, чого не можуть пояснити навіть лікарі.

Вмить, після народження дитини, розповідає лікар, у жінки з’явився пульс. У цей час батько тримав свого новонародженого сина.

«Вони взяли його, коли він почав дихати в мене на руках. Неймовірне відчуття».

Відтак мама і син знову повернулися до життя. Лікарі не могли зрозуміти, що трапилося, але з цим змирились.

Проте батько родини має просте пояснення, як його дружина і син повернулися до життя – трапилось різдвяне диво.Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG