Спеціальні потреби

IRI збирається відправити спостерігачів в Україну


Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) повідомив, що стежитиме за перебігом президентських виборів в Україні 17 січня. Після голосування Міжнародний Республіканський Інститут видасть звіт з підсумками роботи своєї делегації. Якщо буде другий тур 7 лютого, Інститут каже, що відправить своїх спостерігачів знову.

Організовану Інститутом делегацію очолить колишній конгресмен США Джим Колбі, який є членом Ради директорів Інституту.

Згідно з прес-релізом ІRІ, перед виборами делегатам доповідатимуть представники посольства США у Києві, Центральної Виборчої Комісії України, міжнародних та українських недержавних організацій, політичних партій та ЗМІ. Їх також поінформують про права та обов’язки міжнародних спостерігачів і про виборче право в Україні. Делегатів відтак дислокують по всій країні, щоб вони спостерігали, як працюють виборчі пункти, і оцінили плюси і мінуси виборчої системи в Україні, включно з правилами щодо ведення кампаній, процесом голосування, підрахунком голосів, і оголошенням результатів.

Разом із спостерігачами IRI в Україну відбудуть виконавчий віце-президент Інституту Джуді Ван Рест, регіональний директор Євразійського відділу Інституту Стівен Никс, і постійний представник Інституту в Україні Крис Голзен.

Від 1993 року Міжнародний Республіканський Інститут працює для зміцнення політичних партій і системи урядування в Україні як на національному так і на місцевому рівнях. Інститут також працює з молоддю, жінками, і громадським суспільством, щоби збільшити їх участь в політичному процесі. Представники Інституту спостерігали за парламентськими виборами в Україні в 1998, 2002, 2006, і 2007 роках і за президентськими виборами в 1999 і 2004 роках.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG