Спеціальні потреби

Фото Обами використали у рекламі теплого одягу

Одна компанія, намагаючись розрекламувати свій товар, дійшла до того, що використала у рекламі зображення президента Барака Обами, вдягнутого у куртку її виробництва. Зроблено це було без дозволу Білого дому, що викликало обурення адміністрації та підняло питання приватної власності.

Під час візиту до Китаю минулого листопада, Обама відвідав велику Китайську стіну вдягнутий у жакет, компанія-виробник якого використала це на свою користь. Фотографію Обами, вдягнутого в теплу куртку використали для реклами на Тайм-Сквер у центрі Нью-Йорка під гаслом «Стильний лідер».
Проблема в тому, що ніхто не просив дозволу президента. Адміністрація США розкритикувала компанію і нагадала, що Білий дім має правило, яке забороняє використовувати зображення чи навіть ім’я президента та його родини для реклами.

Згідно із законами штату Нью-Йорк, компанія не має право використовувати чиєсь зображення для реклами свого товару без дозволу людини. Як будь-який громадянин, президент має право судити компанію. Але швидше за все Білий дім просто натисне на виробника одягу, з вимогою усунути фотографію президента з рекламного щита. Однак, у будь якому випадку, рекламна кампанія вдалась, адже подія викликала великий резонанс у суспільстві. До речі, президентський жакет, який коштує 220 доларів, у рамках рекламної акції можна купити за 99 доларів.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG