Спеціальні потреби

Сомалійські пірати захопили два іноземні судна


Органи влади повідомили, що сомалійські пірати захопили вантажне судно під британським прапором з транспортом автомобілів, а також хімічний танкер із Сінгапуру.

Офіційні особи кажуть, що пірати захопили транспортне судно Asian Glory та його 25-особовий екіпаж в п’ятницю ввечері в районі за 1000 кілометрів на схід від Сомалі.

Представник сил швидкого реагування Європейського Союзу, які ведуть боротьбу з піратами уздовж узбережжя Сомалі, кажуть, що інцидент стався поза районом патрулювання цих сил.

Командир Джон Гарбор заявив, що пірати дотепер не встановили зв’язку з компанією, для якої працював екіпаж судна, і невідомо, куди воно прямує.

Серед екіпажу судна є десятеро українців, восьмеро болгар, п’ятеро індійців і двоє румунів. Офіційні особи кажуть, що їм, за всіма ознаками, ніщо не загрожує.

В п’ятницю вранці пірати захопили в Аденській затоці хімічний танкер Pramoni. Екіпаж танкера складається із сімнадцятьох індонезійців, п’ятьох китайців, в’єтнамця і нігерійця. Вони також, згідно з повідомленням, перебувають у безпеці.

Представники морського транспорту кажуть, що сомалійські пірати утримують понад 10 іноземних суден і понад 200 членів екіпажу заложниками. За два останні роки викрадання іноземних суден для отримання викупу, вони заробили десятки мільйонів доларів.

Відео - найголовніше

Найважливіше з промови Байдена до американців.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:45 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG