Спеціальні потреби

Східні штати оговтуються після рекордних снігопадів


Хоча урядові установи у столиці США залишаються зачиненими, мешканці східного узбережжя країни у понеділок почали повертатися до нормального життя після снігової бурі, яка для деяких регіонів стала рекордною. Загалом, протягом вихідних снігом укрило штати від Північної Кароліни до Нью-Йорку. Життя у багатьох районах було паралізоване.

Минулої неділі мешканцям східного узбережжя США було не до відпочинку. У Нью-Йорку випало близько 30 сантиметрів снігу – не так уже і багато для цього міста. Проблема тільки у тому, що хуртовина сталася у передріздвяний період, коли роздрібний бізнес заробляє найбільше. Похід за подарунками не був пріоритетом. Для одних головним було відкопати автомашину, для інших, які залишилися без електрики – знайти місце у теплому притулку.

У Філадельфію непогода принесла майже 60 сантиметрів снігу. Влада кинулася розчищати не тільки дороги, але й стадіон, де мала відбутися футбольна гра.

Не оминула матінка природа Балтимора і Вашингтона. Столиця США у вихідні побила всі рекорди снігових опадів за грудень – 60 сантиметрів. Сніг, практично, паралізував столицю.

Головні автостради у Вашингтоні ще якось звільнили від снігу, а от бічні дороги залишили її мешканцям. Снігова буря також внесла чимало змін у плани американців, які подорожують у ці дні. Через завірюху у Нью-Йорку скасовано 1200 рейсів, загалом по країні щонайменше п’ять тисяч. Лише Бостон не скасував усіх рейсів.

Постраждали не тільки авіапасажири, але й люди, які подорожували залізницею.

Снігова буря, безумовно, внесла чимало хаосу у життя американців. Але водночас нагадала, що надворі як-не-як зима і наближається Новий рік.

XS
SM
MD
LG