Спеціальні потреби

Обама: успіх зустрічі у Копенгагені - недостатній


Промовляючи до учасників конференції з питань кліматичних змін, яка проходить у Копенгагені, президент США Барак Обама заявив, що з укладенням глобальної кліматчиної угоди кожна країна «стане сильнішою і безпечнішою і більш захищеною».

Обама сказав, що світові лідери мусять прийняти угоду, навіть якщо вона не є ідеальною. Він заявив, що країни можуть бути учасниками історичної події, або далі залишатися поділеними у своїх поглядах.

Сьогодні Обама та інші світові лідери відбувають останній день переговорів на конференції, яка позначилася глибокими розбіжностями між убогими та багатими країнами щодо того кому слід скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу і, кому фінансувати боротьбу зі забрудненням повітря.

Протягом ночі представники сторін опрацювали угоду щодо скорочення викидів в атмосферу парникових газів. Чимало науковців вважає, що ці викиди спричиняють глобальне потепління.

За повідомленням мас-медіа у попередньому тексті проекту угоди не згадуються цілі для індустріалізованих країн щодо різких скорочень викидів шкідливих газів, що далеко не задовольняє мету конференції, тобто: укладення юридично зобов’язуючої угоди.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG