Спеціальні потреби

США готові допомогти створити 'кліматичний' фонд


Намагаючись вивести кліматичні переговори в Копенгагені з тупика, державний секретар Гілларі Клінтон пообіцяла, що США допоможуть створити щорічний сто-мільярдний фонд для допомоги убогим країнам боротися з глобальним потеплінням.

З такою пропозицією Клінтон виступила за день до прибуття в Копенгаген світових лідерів, включно з президентом Бараком Обамою. Вони сподіваються, що до того буде усунено перешкоди, які наразі стоять на заваді укладенню нової глобальної угоди в справі боротьби з кліматичними змінами.

Втім Клінтон також дала зрозуміти, що американська участь в ініціативі залежатиме від того, чи країни на шляху розвитку, а також Китай, погодяться на єдині стандарти моніторингу викидів вуглекислого газу в атмосферу, а всі найбільші економіки світу підуть на суттєві зменшення шкідливих викидів в повітря. Пропозиція Сполучених Штатів можливо виведе переговори щодо нової кліматичної угоди з глухого кута.

Конференція у Копенгагені завершується в п`ятницю, але за 10 попередніх днів її учасники так і не змогли домовитись практично по жодному з питань.Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG