Спеціальні потреби

Ринок праці у США демонструє ознаки покращення

На цьому тижні, після кампанії на підтримку нової стратегії війни, президент Обама збере спеціальний саміт, покликаний вирішити проблему безробіття. До Білого дому запрошені експерти, керівникі комапній та мери міст. Поки у Вашингтоні шукатимуть шляхи подолання безробітя, американці які залишились без роботи, шукають усі можливі способи заробити. Багатьом вдається знайти тимчасому працю, що за словами економістів гарний знак для економіки.

Тисячі працівників, найнятих тимчасово, можуть бути першим свідченням покращення ситуації на ринку праці США. Під час попередніх економічних спадів працедавці наймали тимчасових працівників перед тим, як збільшити кількість постійних робочих місць. Лише за останній квартал цього року було найнято 130 тисяч тимчасових працівників – майже на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Експерти кажуть, що ці показники дуже позитивні. Як правило, через три місяці після того, як зростає кількість тимчасових працівників, зростає і кількість постійних робочих місць.

Цього тижня на саміті, присвяченому вирішенню проблеми безробіття, розглядатиметься чимало пропозицій, що зробити, аби цей прогноз став реальністю. Серед ідей – збільшити фінансові вливання до будівельних проектів, запровадити нагороди для компаній, які наймають нових працівників, продовжити виплату фінансової допомоги безробітним. Але все це – кроки, які коштують чималих грошей, та збільшують державний дефіцит.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG