Спеціальні потреби

У США  відкрито Національний центр кібер-безпеки

Міністр внутрішньої безпеки США Дженет Наполітано відкрила у штаті Вірджинія новий Національний центр кібер-безпеки та інтеграції зв’язку. У цьому центрі, побудованому за дев’ять мільйонів доларів, працюватиме команда комп’ютерних експертів – державних, а також із приватного сектора. Вони наглядатимуть і запобігатимуть порушенням кібер-безпеки хакерами чи іноземними урядами.

У наш час всі аспекти американського життя - від фінансів до охорони здоров’я - нерозривно зв’язані з комп’ютером.

Як каже конгресмен-демократ Дейвид Прайс ця залежність від технології робить США уразливими до можливих кібер-атак:

«Хакери намагаються підірвати федеральні, штатні та місцеві мережі. Ворожі іноземні уряди випробовують і розробляють агресивні стратегії кібер-війни. Кібер-шпигунство у приватному секторі підриває технологічні інвестиції, що їх роблять провідні американські компанії».

Прайс очолює підкомітет з питань внутрішньої безпеки США у Палаті представників. Він каже, що американські підприємства втрачають мільярди доларів щороку внаслідок кібер-нападів.

Щоб захистити державний і приватний сектори, Міністерство внутрішньої безпеки створило Центр кібер-безпеки та інтеграції зв’язку.

Міністр внутрішньої безпеки Дженет Наполітано каже, що робота центру об‘єднає експертів з комп‘ютерної безпеки приватного сектора з відділами телезв’язку і кібер-безпеки в міністерстві:

«Центр призначений сприяти вчасній та ефективній комунікації у випадку кризи та проведенню антикризових операцій у випадку кібер-нападу.»

Помічник міністра з кібер-безпеки та зв’язку Ґреґорі Шейфер каже, що новий центр також зробить США менш уразливими під час кризи, наприклад у випадку стихійного лиха:

«У ряді звітів говориться про те, що може статися, якщо хтось – наприклад –скористається ураганом і здійснить кібер-атаку якраз в момент, коли ми боремося з наслідками фізичного підриву мереж».

На думку Шейфера новий центр ефективніше реагуватиме на випадки порушення кібер-безпеки:

«Отож, маючи ці відділи в одному місці, ми сподіваємося, що вони реагуватимуть набагато швидше і плануватимуть ефективніше, коли події розвиваються».

Головна мета - надійніше захищати Сполучені Штати від небезпеки, яку становлять передові технології.


Інше за темою

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG