Спеціальні потреби

Обама виклав ‘сонячну’ ініціативу його адміністрації

Президент США Барак Обама відвідав найбільшу сонячну електростанцію країни, розташовану на Флориді. Там він ще раз засвідчив намір своєї адміністрації розвивати альтернативну енергетику і пообіцяв виділити мільярди доларів на побудову нових ліній електропередач, що зв`яжуть поля сонячних панелей зі споживачем.

Як тільки перші промені сонця з`являються над горизонтом, поле у сільській місцевості Флориди, де виступав Обама, оживає. Сонячні панелі автоматично розвертаються до сонця і починають перетворювати природний дар в електроенергію.

Панелі розміщені у рівні довгі ряди, ніби «гай-тек» дерева, на яких ось-ось дозріють електронні цитрусові.

Під час відвідин об`єкту президент США Барак Обама назвав його безпрецедентним.

«І тепер вперше в історії, великомасштабна сонячна електростанція, найбільша з усіх у нашій країні, зможе доставити вироблену електроенергію мешканцям міст штату Флорида».

Сонячні панелі цієї станції створювали неймовірний фон для американського президента. Стоячи посеред поля, яке ще донедавна було пасовищем для корів, Обама пообіцяв виділити майже три з половиною мільярди доларів з федерального бюджету на будівництво нових сучасних ліній електропередач.

«Така інвестиція не лише дасть нові шляхи для доставки енергії, але й створить сотні і тисячі робочих місць по всій країні, у галузях від металургії і будівництва до високотехнологічної електроніки».

Інженери кажуть, ці сонячні панелі вже можуть перетворити один сонячний флоридський день на енергію для трьох тисяч будинків.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG