Спеціальні потреби

‘Трагедія’, що виявилася спланованим спектаклем

Ця історія потрясла американців своєю неймовірністю. Днями усі, хто мав можливість посеред дня дивитись телевізор, були прикуті до блакитних екранів. Головні телевізійні канали в прямому ефірі показували велику надувну кулю, підхоплену вітром, яка летіла у небі штату Колорадо. Підозрювали, що у цій кулі був шестирічний хлопчик, який випадково заліз туди, коли батьки надували гігантську іграшку на своєму подвір’ї. Вже до вечора виявилось, що хлопчик живий і здоровий та що весь час, коли поліція та рятувальні служби ламали голови над тим, як його врятувати, сидів удома. Пізніше з’ясувалось, що всю історію батьки придумали та організували для того, щоб привернути до себе увагу громадськості.

Повітряна куля, за якою полювати телеканали та поліція, здулась як мильна бульбашка, а батьки хлопця, яких зараз підозрюють у навмисному обмані, ризикують відповідати перед законом. Але це буде згодом, а поки що скандал набирає обертів. Розпочався він за найкращими традиціями Голівуду.

Поліцію повідомили про те, що у гігантській надувній кулі, яку вітром віднесло в небо, може перебувати шестирічний хлопчик. Десятки службовців поліції та пожежників уздовж траєкторії пересування кулі були підняті по тривозі. Усі сили були кинуті на те, щоб врятувати дитину. Але, як пізніше виявилось, увесь той час хлопчик ховався на горищі гаража свого будинку, і що це йому порекомендували його ж батьки. Як тепер стверджує поліція, молода родина Гіні планувала і організовувала скандальну подію декілька тижнів, щоб потрапити в ефір телевізійних шоу.

Шериф Джим Алдерден сказав, що ці люди актори. «Вони познайомились в акторській школі, вони розіграли прекрасне шоу, а ми в це повірили».

Але навряд чи громадськість швидко дізналась би про те, що історія з хлопчиком та надувною кулею спланована, якби не сам шестирічний герой шоу. У той час як його батьки та старші брати розповідали, як важко вони переживали його пошуки, сам хлопчик у прямому ефірі випадково зізнався, що все було організовано для телевізійних камер: «Ми зробили це для шоу» – сказав він.

Тепер батькам не до сміху, поліція готує проти них звинувачення, але вони, схоже, добились свого. Подія має шанс увійти в історію американських медіа як найбільший курйоз року. Родина, можливо, таки отримає пропозицію на зйомки власного реаліті-шоу, а ті, хто хоче зберігати таємниці, отримали добрий урок – ніколи не розповідайте дітям родинних секретів – діти найвідвертіші особи у світі.
XS
SM
MD
LG