Спеціальні потреби

Понад 50% лікарів у США страждають від перевтоми

У зв’язку з поширенням захворювань на свинячий грип у США працівникам системи охорони здоров’я доведеться більше і наполегливіше працювати. Згідно з останніми дослідженнями, понад 50% американських лікарів уже страждають від фізичного і психологічного виснаження. Сьогодні деякі медичні заклади пропонують своїм спеціалістам пройти спеціальний курс відпочинку, щоби уникнути перевтоми, яка може призвести до фатальних помилок.

Останнім часом до лікарень приходить так багато дітей із симптомами грипу, що багато медичних закладів ставлять тимчасові намети, щоб перевіряти їх осторонь від інших пацієнтів і медичного персоналу.

Втім, навіть без епідемії грипу лікарі працюють більше ніж будь-коли. До 60% американських лікарів скаржаться на втому і депресію. Очевидно, якщо лікарі перепрацьовані або в депресії, вони більш схильні робити помилки, деякі з яких можуть коштувати пацієнту життя.

Тож група дослідників шукає способи допомогти лікарям долати стрес. У Рочестерському університеті у штаті Нью-Йорк 70 лікарів пройшли спеціальний курс відпочинку, розслаблення та ефективного спілкування на роботі. Експерти кажуть, що завдяки курсу лікарі значно менше виснажуються, навчилися ставити себе на місце пацієнта і позбулися різких зміни настрою.

Автори дослідження підкреслюють важливість піклування лікарів про своє фізичне і психологічне здоров’я, не лише заради себе, а заради своїх пацієнтів.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG