Спеціальні потреби

Ріо-де-Жанейро прийматиме літню Олімпіаду 2016-го року


Міжнародний олімпійський комітет обрав Ріо-де-Жанейро для проведення літніх Олімпійських ігор 2016-го року. Таким чином Бразилія стане першою країною Південної Америки, яка прийматиме Олімпійські ігри. Ріо-де-Жанейро отримало більшість з 95-ти голосів членів Олімпійського комітету. Президент Бразилії Лула де Сільва у пориві щастя заявив, що їх час настав. Бразилія серед десяти найпотужніших економік світу – єдина, яка ніколи не приймала Олімпіаду.

Конкурентами Ріо-де-Жанейро на гостювання Олімпійських ігор були Токіо, Мадрид та Чикаго. З чотирьох міст першим було відсіяне Чикаго, яке залучило до кампанії першу леді країни та президента Барака Обаму.

Політична карєра Обами почала набирати обертів саме у Чикаго. Тож президент, не зважаючи на критику республіканців, знайшов час у своєму щільному графіку аби перетнути океан. У своїй промові Обама переконував, що місто, яке стало колискою для його політичної карєри, де народилась і виросла його дружина та діти, готове до приймання атлетів та гостей. Але голосування розпорядилось по-іншому.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG