Спеціальні потреби

Обама звернувся до учнів американських шкіл


Багато американських шкіл 8-го вересня відкрили свої двері для учнів. Барак Обама звернувся до школярів з спеціальною промовою, закликаючи до відповідальності та надихаючи на добре навчання. Втім, напередодні виступ викликав неабиякий ажіотаж.

Виступ президента у школі Вейкфілд, що у містечку Арлінґтон біля столиці, транслювався у багатьох школах США. Президент поділився своїми спогадами про шкільні роки та життя у родині без батька і наголосив на важливості для молодих людей брати відповідальність за своє життя на себе і ніколи не складати рук.

«Ми хочемо, щоб кожен з вас знайшов та розвинув свій талант, вміння та інтелект. Щоб ви змогли вирішувати найскладніші проблеми. Якщо ви цього не зробите - якщо ви покинете школу, ви не лише зрадите себе, ви зрадите свою країну» - серед іншого сказав Барак Обама.

Промова президента до школярів ще до її виголошення викликала неабиякий ажіотаж серед багатьох республіканців, деякі з яких вважали, що вона матиме ідеологічне забарвлення. Подекуди батьки навіть погрожували, що не посилатимуть в цей день дітей у школу. Закінчилось тим, що Білий дім розвіяв поширені побоювання, опублікувавши ще напередодні текст промови на своїй вебсторінці.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG