Спеціальні потреби

Президент Обама висловив співчуття з приводу смерті Кеннеді


Президент Барак Обама заявив, що покійний сенатор Едвард Кеннеді був «найкращим сенатором США наших часів». Він висловив глибокий жаль із приводу його смерті.

Президент Обама заявив, що праця Кеннеді у Конгресі уможливила американцям реалізувати свої мрії у країні, де існує рівноправність і справедливість. Обама - перший чорношкірий президент зазначив, що він також скористався працею Кеннеді.

Президент Обама і його сім’я відпочивають на острові Мартас-Віньярд у штаті Массачусетс, що біля резиденції Кеннеді у Гайанніс-порті, де сенатор помер.

Віце-президент США Джозеф Байден, який працював разом з Кеннеді у Сенаті впродовж 30-и років, сказав, що його колега ціле своє життя вів боротьбу за більш справедливу Америку.

Державний секретар США Гілларі Клнтон назвала Кеннеді «дорогим другом» і одним із найкращих у країні державних мужів. Її чоловік, колишній президент США Біл Клінтон, заявив, що ліберальний законодавець Кеннеді був одним із найвпливовіших лідерів сьогодення і «одним із найкращих сенаторів в американській історії».

Ненсі Рейґан, вдова покійного президента США Рональда Рейґана, сказала, що вона вважала Едварда Кеннеді своїм «союзником і дорогим другом». Пані Рейґан, чоловік якої залишається героєм консервативних республіканців, зазначила, що незважаючи на її політичні розбіжності із ліберальним демократом Кеннеді, вони знайшли спільну мову у питаннні дослідження стовбурових клітин.

Лідер більшості в Сенаті США Геррі Рід назвав Кеннеді «патріархом» Сенату.

Губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеґґер, дружина якого Марія Шрайвер є племінницею Кеннеді, схарактеризував сенатора «якорем нашої родини» і поборником соціальної справедливості.

Мати Шрайвер і старша сестра Едварда Кеннеді, Юніс Кеннеді Шрайвер, померла кілька тижнів тому.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG