Спеціальні потреби

Обама за план медичної реформи отримує погрози

Пропозиція Барака Обами провести комплексну реформу медичної системи в країні поділила націю на два табори – прихильників реформи і її завзятих опонентів. Останніми днями, суперечка між ними провокує справжню бурю емоцій серед американців. Найбільш радикальні опоненти почали погрожувати американському президенту і його родині розправою. В Інтернеті, на радіо чи по телебаченню, його називають фашистом, соціалістом і расистом.

Біля одного з урядових будинків в Лос-Анджелесі у четвер поліція затримала чоловіка, який погрожував Обамі смертю. Вони мусили застосувати сльозогінний газ, щоб знешкодити чоловіка, який згодом був визнаний психічно неврівноваженим. Це лише один з ряду інцидентів, які були зафіксовані останнім часом. Експерти кажуть, що це свідчить про загальносуспільні настрої проти Обами. Гарячі дебати щодо системи охорони здоров’я виплеснули ці настрої публічно. Консервативний радіокоментатор Раш Лимбо порівняв логотип плану реформи, запропонований Білим домом, з нацистським символом. А Інтернет просто переповнений порівняннями Обами з Гітлером, соціалістом чи расистом.

На цей день, служба безпеки виявила і знешкодила принаймні три різні плани вбивства Обами. У Нью-Гемпширі, де Барак Обама виступав з промовою, один з учасників протестів прийшов з зарядженим пістолетом. У звіті, що підготував Піденний центр правозахисту говориться, що з часу приходу Барака Обами у Білий дім різко зросла кількість і чисельність так званих груп самооборони, які закликають об’єднуватись з метою протистояння урядовому свавіллю. Використовуючи рок музику і Інтернет-мережу, зокрема сайт Ю-тюб, вони залучають нових членів, і поширюють слова ненависті та страху. Деякі фахівці кажуть, що з приходом до влади Обами, чимало білих американців почали боятися, що вони певним чином втрачають свою країну.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG